Njoftim për të Pame (Ngushëllime) për Babain dhe Vllaun tonë Zef Qetaj - Bota Sot
Njoftim për të Pame (Ngushëllime) për Babain dhe Vllaun tonë Zef Qetaj

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Njoftim për të Pame (Ngushëllime) për Babain dhe Vllaun tonë Zef Qetaj

Më: 8 qershor 2017 Në ora: 21:10
Zef Qetaj

Njoftojmë të afërmit, miqtë e dashamirët se me rastin e vdekjes së Babai, Vëllaut tonë të dashur,
Hapim të pame të dielën, më 11.06.2017.

E pamja mbahet në këtë adresë:

Max-Joseph-Straße 64

68169 Mannheim


E pamja fillon nga ora 8.00 deri në orën 16.00.

Informata më të hollësishme mund të merrni në këtë nr. të tel: 0049 174 2051 418

Në emër të familjes Qetaj.

Kolë Qetaj

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera