Njoftim për të pame për Osman (Nimon) Gjukaj - Bota Sot
Njoftim për të pame për Osman (Nimon) Gjukaj

Njoftime për të pame

E enjte, 15 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Osman (Nimon) Gjukaj

Më: 22 gusht 2017 Në ora: 10:31
Osman (Nimon) Gjukaj

Njoftojmë të gjithë shokët, miqtë dhe farefisin se me rastin e ndarjes nga jeta të babait tonë Osman (Nimon) Gjukaj në moshën 75 vjeçare.

Hapim të pame djemtë Arifi, bashkimi, Artoni dhe Hilmi Gjukaj nga Strellci i ulët i Deçanit, ditën e diel me datën 27.08.2017 duke filluar nga ora 8:00, deri në 16:00 presim ngushëllime.

E pamja mbahet në këtë adresë: Klubi Shqiptar ARBERI Steinweisenstrasse 1 8952 Schlieren (Zurich) Familja Gjukaj.

Tel. kontaktues 0793897977, 0794068336

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test