Njoftim për të pame për Hajdin (Hazir) Haziri - Bota Sot
Njoftim për të pame për Hajdin (Hazir) Haziri

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Hajdin (Hazir) Haziri

Më: 4 shtator 2017 Në ora: 00:49
Hajdin (Hazir) Haziri

Njoftojmë miqtë, shokët dhe farefisin tonë se familja Haziri me dhimbje të thellë, Djemtë Naim edhe Lulzim e Kujtim Haziri, se të dielën me datën 10.09.2017 hapim të pame për ngushëllime për Babën Hajdin (Hazir) Haziri.

E pamja mbahet ne Schafisheim AG, prej orës 9:00 deri ne ora 16:00.

Klubi Votra
Seetalstrasse 141
5503 Schafisheim

Info Lulzim  0762448373
Kujtim  0765738813


Me nderime Familja Haziri.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test