Njoftim për të pame për Ajshe Berisha Binakaj - Bota Sot
Njoftim për të pame për Ajshe Berisha Binakaj

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Ajshe Berisha Binakaj

Më: 23 tetor 2017 Në ora: 23:00
Ajshe Berisha Binakaj

Me rastin e vdekjes së Nënës ton, Ajshe Berisha Binakaj, njoftojmë Familjarët, Miqtë dhe Dashamirët se të dielën me Datën 29.10.2017 nga ora 08.00 deri në ora 16.00 hapim të Pame për Burra dhe Gra në Adresën:

Dorfplatz 15 

8737 Gommiswald Zvicër.

Tel.079 199 82 49  dhe 079 714 81 11.

Familja Berisha.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test