Gjon Hamza - Bota Sot
Gjon Hamza

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Gjon Hamza

Më: 15 dhjetor 2017 Në ora: 17:31
Gjon Hamza

Njoftim për të pame

Më dhimbje të madhe dhe pikëllim të thellë, njoftojmë miqtë, dashamirët, farefisin dhe gjithë të afërmit, që me rastin e vdekjes së babait, vëllait dhe gjyshit tonë të dashur Gjon Hamza, hapim të pame të Dielën,  me 17.12.2017, nga ara 09:00 deri në 14:00.

Pritja për ngushëllime për burrat mbahet në :Areal Bleiche 24, 4800 Zofingen per imformatsion kontaktoni : 079 605 31 51

Më mall të madh, Djemtë Leonardi e Lindoni me Familje

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test