ARBEN (AGON) VATAJ - Bota Sot
ARBEN (AGON) VATAJ

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

ARBEN (AGON) VATAJ

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 13:48
ARBEN (AGON) VATAJ

Më dhimbje të madhe dhe pikëllim të thellë, njoftojmë miqtë, dashamirët, dhe farefisin e gjere, që me rastin e vdekjes së djalit, vëllait tonë të dashur ARBEN (AGON) VATAJ, hapim të pame të Dielën,  me 11.02.2018, nga ora 08:00 deri në 16:00.

Pritja për ngushëllime për burrat dhe gra mbahet në:

Jugendwerk Don Bosco, Don Boscostrasse 29, 6215 Beromünster, Zvicër.

Për informata kontaktoni ne: 0041 76 603 16 80 Agon Vataj.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test