Njoftim për të pame për Ramize Latifi - Bota Sot
Njoftim për të pame për Ramize Latifi

Njoftime për të pame

Njoftim për të pame për Ramize Latifi

Më: 4 korrik 2018 Në ora: 18:59

Më dhimbje të madhe dhe pikëllim të thellë njoftojmë miqtë dashamirët dhe farefisin që me rastin e vdekjes së Nënës/Gjyshes tonë, Ramize Latifi - Veseli, hapim të pame të dielën me datën 08.07.2018, në Safnern nga ora 9:00 deri në 17:00.

Pritja për ngushëllime mbahet në këtë adresë: Restaurant Sternen-Gasthof, Hauptstrasse 64, 2553 Safnern.

Për informata kontaktoni në Tel.: +41 79 764 88 47.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...