Afrim (Qazim) Alaj - Bota Sot
Afrim (Qazim) Alaj

Njoftime për të pame

Afrim (Qazim) Alaj

Më: 12 shtator 2018 Në ora: 12:15
Afrim (Qazim) Alaj

Lajmërojmë miqtë, shokët,  dashamirët dhe farefisin tonë se më datën 30 Gusht 2018, në moshën 60 vjeçare, tragjikisht ndërroi jetë AFRIM (QAZIM) ALAJ, duke na lenë përjetë të pikëlluar.

Me këtë rast familja ALAJ në Zvicër hapë të pame të Dielën me datën 16.09.2018 duke filluar nga ora 08:00 deri në orën 16:00

Pritja për ngushëllime për burrat dhe gra mbahet në adresën:

Jugendwerk Don Bosco, Don Boscostrasse 29, 6215 Beromünster Zvicër.

Për informata kontaktoni në: +41 79 639 57 22  ose  +41 78 894 30 19.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat