Njoftim për Shaban (Bekë) Gjevukaj

Njoftime për të pame

Njoftim për Shaban (Bekë) Gjevukaj

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 20:14
Shaban (Bekë) Gjevukaj

Lajmërojmë miqtë dhe dashamirët tanë, se me datën 20.10.2018 në New York në moshën 76 vjeçare, ndërroi jetë më i dashuri jonë, Shaban (Bekë) Gjevukaj.

Homazhet për të ndjerin do të jenë të Martën më 23 tetor 2018 duke filluar nga ora 3:00pm gjerë ne Orën 9:00pm, në shtëpinë mortore Lucia Brothers funeral home, që gjendet në ketë adresë:

569 East 184street. Bronx NY 10458.

Varrimi do të bëhet me datën 24 tetor, ditë e Mërkurë në ora 9:00am në varrezat Kensico Cemetery 273 Lakeview Ave Valhalla NY 10595.

Të pikëlluar: Bashkëshortja Igballe Lalic Gjevukaj, djali Dritoni dhe Valoni, vajzat Albana, Sanija, Sadeta, Indira, Hajrija.

U prefsh në paqe babai ynë i dashur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat