Njoftim për të pame për Enver Islam Ejupi - Bota Sot
Njoftim për të pame për Enver Islam Ejupi

Njoftime për të pame

Njoftim për të pame për Enver Islam Ejupi

Më: 6 nëntor 2018 Në ora: 17:16
Enver Islam Ejupi

Familja Ejupi me punë dhe banim në Shtutgart të Gjermanisë, njofton familjarë, shokë e miq se me datë 11 Nëntor 2018,ditë e diel  organizon të pame për djalin e saj të dashur Enver Islam Ejupi.

Të gjithë ata që kanë shprehur gatishmërinë që të ndajnë së bashku me familjen Ejupi, dhembjen janë të mirëseardhur që nga ora 10:00 e mëngjesit e deri në ora 18:00 në mbrëmje.

Adresa e pritjes:  In den Gärtlesäckern  40

70771 Leinfelden – Echterdingen

Sttutgart

Kontaktet për ndonjë sqarim shtesë mund të merren në numër telefoni: 015735512752

Me respekt vëllazëror familja Ejupi.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat