E kohës - Bota Sot
E kohës

Opinione

E kohës

Nga: Skënder Karaçica Më: 18 korrik 2019 Në ora: 15:56
Skënder Karaçica

Jo! Manifestime të synetisë nga Turqia në hapësirën etnike shqiptare në Ballkan!

Kush po luan me çështjen kombëtare shqiptare në Maqedoninë e Veriut? Kush e organizoi ,,Manifestimin e synetisë,,për 300 fëmijët shqiptarë në Shkup? Çfarë loje kurdisur me hajmalitë e 530-vjetëve të robërisë nga ,,Baba Mbret,, i Stambollit...!

Pse kaq shumë është politizuar çështja e besimit Islam në këto hapësira etnike..?!

Jemi shqiptar! Nuk jemi turq!

JO ,,manifestime të synetisë,,me skenarë turk në hapësirën etnike shqiptare në Maqedoninë e Veriut, Kosovë dhe Shqipëri...!

Jemi shqiptar!
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...