Telepatiku Armend Zemaj - Bota Sot
Telepatiku Armend Zemaj

Opinione

Telepatiku Armend Zemaj

Nga: Prof. Dr. Binak Maxharraj Më: 14 korrik 2020 Në ora: 15:40
Prof. Dr. Binak Maxharraj

LDK është e njohur me ate se sa për sy e faqe i emeron ministrat ne ministritë qe si kanë profesion.

Kësaj radhe në ministrinë e shendetesisë e dergoi për ministër juristtin Armend Zemaj i cili nuk ka lidhje me shendetësinë.

Kjo u pa edhe këto ditë kur ne ministrin e tij ju bë puna llugë duke i dal për çdo ditë mbi 200 të infektuar me COVID 19 dhe shumë raste te vdekjeve, çka është për të ardhur keq për shkak te menaxhimit te keq te situatës,duke u munduar te heq barrën nga vehtja duke e gjuajtur te LVV.

Por ministri i shendetesisë si duket e ka gjetë i pari ilaçin për diagnostifikimin e personave se a jnë me virus apo jo.

Ai me anën e telepatisë së tijë shumë te zhvilluar është në gjendje qe posa ti shiqon personat ne sy i diagnostikon se a është pozitiv apo negativ.

Kjo është një arrijtje e madhe e ministrit Zemaj,sepse nuk ka më nevojë qe te bëhën teste,por mjafton qe personat e interesuar te bëhën rreshtë dhe ministri Zemaj vjenë e i shikon drejtë ne bebza te syve duke ju thanë se ti je pozitiv e ti jo.

Më këtë rast me telepatin e tij ai mund te kursej mjete financiare që nevojitën për teste.

Bile qe nga sot edhe shumë ministri tjera te shendetsisë në rajon dhe më gjerë janë te interesuar për ta blerë licencën e ministrit Armend Zemmaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat