Nëma (mallkimi) për Isa Mustafen?! - Bota Sot
Nëma (mallkimi) për Isa Mustafen?!

Opinione

E premte, 16 nëntor 2018

Nëma (mallkimi) për Isa Mustafen?!

Prof. Dr. Binak Maxharraj Nga Prof. Dr. Binak Maxharraj Më 15 gusht 2018 Në ora: 19:50
Hashim Thaçi dhe Isa Mustafa

Plakat përpara thojshin kur të nëmë zoti e populli kurrë nuk e sheh dritën me sy.

O Isa Mustafa kurrë dritën e diellit mos e pafsh, që na e le te dera Hashim Thaçin për President. Sepse rave ti dhe vetëm ti e detyrove LDK ta votoj këtë kopil për President.

Le që ja pa sherrin vetë LDK-ja, por tani po donë me ja pa sherrin krejt Kosova.

E bëre këtë marifet vetëm për një gjysmë mandati si Kryeministër e të hodhi si limanin e shtrydhur si të pa vlerë. Sikur të mos e kishe ditë se kush është ky njeri që për karrierë është në gjendje ta humbë e edhe shtetin, ndoshta tu kishte falë, por e ke ditë shumë mirë se kush është dhe prape e bëre.

Këtë që bëre nuk ta harron populli i Kosovës sepse e shtine në telashe të mëdha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test