Pamje nga vendi ku ndodhi plagosja në Pejë - Bota Sot
Pamje nga vendi ku ndodhi plagosja në Pejë

Peja

Pamje nga vendi ku ndodhi plagosja në Pejë

Më: 30 dhjetor 2018 Në ora: 23:34
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një person është plagosur sipas Policisë në këtë incident.

I plagosuri është dërguar në Spitalin e qytetit.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Pejës, Driton Rugova këtë e ka konfirmuar për Insajderin ku tha se personi në fjalë është jashtë rrezikut për jetë.

Image

“Sonte rreth orës 22:15 policia është njoftuar për një gjuajtje me armë zjarri në Pejë. Si pasojë e kësaj një person ka mbetur i plagosur. I njëjti është dërguar në spitalin rajonal në Pejës dhe është jashtë rrezikut për jetë”, ka thënë Rugova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...