Aksident në Pejë, vetura hipën mbi trotuar dhe godet veturën e parkuar - Bota Sot
Aksident në Pejë, vetura hipën mbi trotuar dhe godet veturën e parkuar

Peja

Aksident në Pejë, vetura hipën mbi trotuar dhe godet veturën e parkuar

Më: 2 janar 2019 Në ora: 10:07
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 4 të mëngjesit në qendër të Pejës.

Sipas një dëshmitari, vetura ku vozitej nga një femër me shpejtësi të lartë ka hipur mbi trotuar duk e goditur veturën tjetër të parkuar.

Siç shihet edhe në këto fotografi, dy veturat kanë pësuar dëme.

Image

Derisa, për të lënduar nuk dihet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...