Ndërron jetë në vendin e tij të punës një doktor në Pejë - Bota Sot
Ndërron jetë në vendin e tij të punës një doktor në Pejë

Peja

Ndërron jetë në vendin e tij të punës një doktor në Pejë

Më: 24 janar 2019 Në ora: 11:06
Dr. Orhan Gafurri

Ka ndërruar jetë një ditë më parë, në Spitalin e Pejës, Dr. Orhan Gafurri.

Kështu ka bërë të ditur Spitali i Përgjithshëm i Pejës, përmes një njoftimi në llogarinë zyrtare në facebook.

Mësohet se Dr. Orhan Gafurri ka ndërruar jetë në vendin e tij të punës, ndërsa kolegët e tij sot e kanë kujtuar atë me një minutë heshtje.

”Spitali i Përgjithshëm në Pejë përkujtoi Dr.Orhan Gafurrin i cili vdiq dje në vendin e punës.
Njeri i madhë, gjithmonë pozitiv dhe gjithmonë në shërbim të atyre që kishin nevojë.
I përjetshëm kujtimi për ty Dr.Orhan.
Ngushëllime familjes Gafurri”.

Shkaqet e vdekjes së doktorit në vendin e tij të punës ende nuk janë bërë të ditura.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...