Një grua në gjendje të rëndë nga aksidenti në Vitomiricë - Bota Sot
Një grua në gjendje të rëndë nga aksidenti në Vitomiricë

Peja

Një grua në gjendje të rëndë nga aksidenti në Vitomiricë

Më: 16 mars 2019 Në ora: 14:42
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një person ka mbetur i vdekur dhe dy të tjerë janë lënduar nga aksidenti në dalje të Pejës, përkatësisht në fshatin Vitomiricë.

Drejtori i Spitalit të Përgjithshëm të Pejës, Skender Dreshaj, në një prononcim të shkurtër, ka thënë se njëri nga të lënduarit është në gjendje të rëndë.

Aksidenti në Vitomiricë ka ndodhur në mesditën e sotme kur dy vetura janë përplasur njëra me tjetrën. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...