Prokuroria Themelore në Pejë mbanë tryezë për ‘Degradimin e pyjeve dhe ambientit’ - Bota Sot
Prokuroria Themelore në Pejë mbanë tryezë për ‘Degradimin e pyjeve dhe ambientit’

Peja

Prokuroria Themelore në Pejë mbanë tryezë për ‘Degradimin e pyjeve dhe ambientit’

Më: 8 prill 2019 Në ora: 07:15
Ilustrim

Prokuroria Themelore në Pejë do të zhvillojë sot një tryezë me temë ‘Degradimi i pyjeve dhe ambientit’.

Tryeza në fjalë do të mbahet me fillim nga ora 09:30.

Duhet përkujtuar që kohëve të fundit ka qenë i lartë numri i rasteve të zjarrit ku përfshiheshin pyjet në vende të ndryshme të Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...