Drejtpërdrejt nga tubimi përkujtimor për 183 dëshmorët e Pejës - Bota Sot
Drejtpërdrejt nga tubimi përkujtimor për 183 dëshmorët e Pejës

Peja

Drejtpërdrejt nga tubimi përkujtimor për 183 dëshmorët e Pejës

Më: 5 maj 2019 Në ora: 13:57

Presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj marrin pjesë në tubimin përkujtimor në nderim të 183 dëshmorëve të Komunës së Pejës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...