Pejë: Regjistrohen dëmet e para nga shiu dhe era - Bota Sot
Pejë: Regjistrohen dëmet e para nga shiu dhe era

Peja

Pejë: Regjistrohen dëmet e para nga shiu dhe era

Më: 14 maj 2019 Në ora: 19:18
Pejë

Reshjet e shiut dhe erërat e forta që po mbretërojnë nga pasditja në Pejë, kanë shënuar edhe dëmet e para.

Para pak minutash pasojë e këtyre reshjeve dhe erërave të forta, kanë rënë dy pemë në qendër të qytetit të Pejës, gjegjësisht pranë zyrave të LDK-së.

Fatmirësisht nga ky rast nuk janë shënuar dëme në njerëz dhe materiale. Brigada e Zjarrfikësve ndodhet në vendin e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...