Berisha: Në Pejë, koncepti 100 % shtet, mbetet alternativa më e mirë politike në vend - Bota Sot
Berisha: Në Pejë, koncepti 100 % shtet, mbetet alternativa më e mirë politike në vend

Peja

Berisha: Në Pejë, koncepti 100 % shtet, mbetet alternativa më e mirë politike në vend

Nga: A.SH Më: 9 shtator 2019 Në ora: 22:28
Pamje nga takimi

Zyrati i AAK-së, Anton Berisha, tha se fryma e fitores po ndihet në Pejë dhe se u konfirmua që koncepti 100 % SHTET, mbetet alternativa më e mirë politike në vend.

Postimi në Facebook:

Fryma e fitores po ndihet në Pejë!

Sonte gjatë takimit me nëndegën e Dardanisë, në prani të Kryeministrit Ramush Haradinaj, u konfirmua që koncepti 💯 % SHTET, mbetet alternativa më e mirë politike në vend.

Së bashku me kandidatet e Pejës të Koalicionit fitues AAK-PSD, morem mbështetje të fuqishme nga kjo nëndegë.

#AAK #PEJE

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...