AAK apo LDK? – Ja kush po është në epërsi në Pejë

Peja

AAK apo LDK? – Ja kush po është në epërsi në Pejë

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 20:31
Foto ilustrim

Një garë e ngushtë është duke u zhvilluar mes koalicionit AAK/PSD dhe Lidhjes Demokratike në Komunën e Pejës.

Deri më tani, AAK/PSD, i posedojnë mbi 42 përqind, kundrejt LDK-së me mbi 34 përqind.

Kurse, Lëvizja Vetëvendosje i ka 12 përqind.

LINKU

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat