​Hapi gjellëtoren edhe pse nuk i lejohej - Bota Sot
​Hapi gjellëtoren edhe pse nuk i lejohej

Peja

​Hapi gjellëtoren edhe pse nuk i lejohej

Më: 13 prill 2020 Në ora: 11:01
Foto ilustrim

Inspektoret komunal në Pejë derisa ishin në terren për të verifikuar vulat e vendosura me herët, te një gjellëtore kanë gjetur lokalin të hapur.

I dyshuari posa i ka vërejtur inspektoret dhe policinë kishte ikur nga vendi i ngjarjes. Lidhur me rastin është informuar prokurori.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat