Pejë: Në një shtëpi të pabanuar gjinden mbi 12 kg marihuanë

Peja

Pejë: Në një shtëpi të pabanuar gjinden mbi 12 kg marihuanë

Më: 14 nëntor 2020 Në ora: 12:08
Foto ilustrim

Mbrëmë në Pejë policia ka marrë informatë se në një shtëpi të pabanuar ka substanca narkotike.

Gjatë kontrollit në shtëpi janë gjetur dhe konfiskuar 12 kg e 940.5gram substancë e dyshuar marihuanë.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se për momentin nuk ka ndonjë person të dyshuar dhe se rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat