Peja po ndriqohet me drita të teknologjisë së fundit, thotë Muhaxheri

Peja

Peja po ndriqohet me drita të teknologjisë së fundit, thotë Muhaxheri

Më: 14 nëntor 2020 Në ora: 20:16
Pejë

Po vazhdon  ndriqimi i rrugëve të Pejës. Kryetari Gazmend Muhaxheri, tha se ndriçimi publik me llambat LED në lagjen “Haxhi Zeka”, tek Hamam Xhamia në Pejë.

"Teknologjia e fundit dhe cilësia e lartë e ndriçimit publik parashikon një jetëgjatësi të madhe dhe qëndrueshmëri në ndryshimin e parametrave të ndriçimit, gjë që me ngadalë po e bëjmë gjithandej Komunës së Pejës", ka thënë ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat