Digjet një shtëpi në Pejë - Bota Sot
Digjet një shtëpi në Pejë

Peja

E hënë, 19 nëntor 2018

Digjet një shtëpi në Pejë

Më: 31 dhjetor 2017 Në ora: 14:14
Foto ilustrim

Një shtëpi në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri në Pejë.

Rasti e ka raportuar ankuesi i komunitetit egjiptian. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë përkatëse  dhe zjarrfikësit, të cilët kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar. Policia thotë se rasti është duke u hetuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test