Si ia kurdisën pejanit granatën në derë të shtëpisë - Bota Sot
Si ia kurdisën pejanit granatën në derë të shtëpisë

Peja

E mërkurë, 17 tetor 2018

Si ia kurdisën pejanit granatën në derë të shtëpisë

Më: 9 shtator 2018 Në ora: 07:40
Foto ilustrim

Një personit nga fshati Qyshk i Pejës para dy ditë persona të panjohur në shkallët e shtëpisë së tij ia kanë montuar një mjet shpërthyes-granatë dore.

Personi në fjalë ka raportuar në Polici, ku njësitët përkatëse kanë larguar mjetin e dyshuar pa incident.

Një dëshmitar për Indeksonline ka dërguar foto ku shihet se si mjeti shpërthyes i ishte montuar para derës viktimës.

Siç shihet në këtë pamje, mjeti shpërthyes i ishte vendosur në një shtyllë elektrike pranë shtëpisë.

Nuk dihet për arsyet dhe nga kush është vendosur mjeti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test