Dërgohet për obduksion trupi i të vrarit në Pejë - Bota Sot
Dërgohet për obduksion trupi i të vrarit në Pejë

Peja

Dërgohet për obduksion trupi i të vrarit në Pejë

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 07:41
Pamje nga Peja

Rreth dy orë e gjysmë ka qëndruar trupi i personit të vrarë në vendin ku ka ndodhur krimi.

Një person është vrarë mbrëmë rreth orës 22:00 në Pejë, afër Fabrikës së Bukës.

Kallxo merr vesh se viktima është K.S., 32-vjeçar, baba i 4 fëmijëve.

Viktima është gjetur i vrarë me armë zjarri në një veturë.

Rreth orës 00:40, trupi i viktimës është tërhequr nga ekipi i Mjekësisë Ligjore dhe është dërguar për obduksion.

Policia e Pejës e konfirmoi këtë rast.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...