Pejë: Sulmon avokatin pasi dënohet me burgim - Bota Sot
Pejë: Sulmon avokatin pasi dënohet me burgim

Peja

Pejë: Sulmon avokatin pasi dënohet me burgim

Më: 30 tetor 2018 Në ora: 10:06
Gjykata e Pejes

Në Pejë u arrestua një person, i cili pasi ndaj tij në objektin e Gjykatës Themelore ishte shpallur aktgjykim dhe ishte dënuar me gjashtë vjet burgim, e kishte sulmuar avokatin e tij mbrojtës, të cilit i kishte shkaktuar lëndime trupore.

SIç njofton policia, i dyshuari është prangosur nga oficerët korrektues dhe është dërguar në qendrën e paraburgimit në Pejë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat