Nesër aksion pastrimi në Pejë - Bota Sot
Nesër aksion pastrimi në Pejë

Peja

Nesër aksion pastrimi në Pejë

Më: 22 nëntor 2018 Në ora: 17:29
Pamje nga Peja

Në kuadër të Fushatës “Ta Pastrojmë Kosovën” nesër do të organizohet aksion pastrimi në fshatin Naklla të Komunës së Pejës.

Aksioni do të fillojë në ora 11:00, ndërsa përveç ekipit të Let’s Do It, do të marrin pjesë edhe kryetari i Komunës së Pejës, koordinatori i grupit teknik të task forcës nga MMPH, si dhe shumë vullnetarë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...