Arbër (Ramiz) Dina  - Bota Sot
Arbër (Ramiz) Dina 

Perkujtime

E martë, 15 tetor 2019

Arbër (Ramiz) Dina 

Më: 6 janar 2019 Në ora: 00:06
Arbër (Ramiz) Dina 

4 vite që duken si  të jenë 4 shekuj.

Asgjë s’është më e njëjtë pa Ty, gëzimi pëson shuarje, buzëqeshja gjithmonë ngrin në vend dhe zemra fillon të ngushtohet nga dhimbja dhe nga malli që vazhdon të rritet dita ditës.

Kjo botë ndoshta nuk të përkiste Ty, e mira jote duhej të paguhej me diçka më të mirë dhe ndoshta kjo është edhe arsyeja pse zoti të zgjodhi Ty atë ditë.

Inshaallah vendtakimi i ribashkimit tonë është xheneti.

Pusho i qetë engjëlli Arbi jonë.

E përkujtojnë: Axhallarët Sadria, Hasani, Selimi me familjet e tyre, halla Serveti me familje ,gjyshja Mema dhe gjithë familja DINA.
 

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test