Haxhi (Salih) Elezaj - Bota Sot
Haxhi (Salih) Elezaj

Perkujtime

E martë, 15 tetor 2019

Haxhi (Salih) Elezaj

Më: 9 janar 2019 Në ora: 00:05
Haxhi (Salih) Elezaj

Sot, më  09.01.2019, bëhen 3 vite pa më të dashurin tonë

Tre vite nga ndarja e përjetshme fizike me Ty , por assesi shpirtërore.

Na le të varfër në shpirt , por edhe krenarë që të patëm...

Fjalët dhe këshillat e tua dritëdhënëse do të mbesin gjithmonë në kujtimin për Ty.

Dashuria dhe bujaria që pate për familjen të bëjnë të pavdekshëm, Ti jeton në zemrat tona i dashuri ynë!

Të kujtojmë me mallë:

 Bashkëshortja Mema, djemtë Salihi, Ahmeti, Avnia, motrat Hatmoni, Shkurta, vajzat Lendita, Sofa, Tima, të gjithë me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test