Mehedi Reçica - Bota Sot
Mehedi Reçica

Perkujtime

E martë, 15 tetor 2019

Mehedi Reçica

Më: 11 janar 2019 Në ora: 00:18
Mehedi Reçica

E përkujtojnë me mall djali Ibush Reçica me bashkëshorten dhe djemtë, vajzën dhe stërnipat dhe stërmbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test