Edmond (Kamer) Elezaj - Bota Sot
Edmond (Kamer) Elezaj

Perkujtime

E shtunë, 19 tetor 2019

Edmond (Kamer) Elezaj

Më: 14 janar 2019 Në ora: 00:08
Edmond (Kamer) Elezaj

Më 14.01.2019 bëhen 8 vite pa më të dashurin tonë.

Ah Janar o Janar, e gjithë viti për neve është janar.

Na mungon shumë, shumë, por bashkëshortja jote dhe djemtë e tu na ngushëllojnë.

Përjetë të kujtojnë: prindërit Kameri dhe Mernija, bashkëshortja Marina, djemtë Iliri dhe Luani, vëllezërit Ertoni dhe Fatosi me familje, motrat Marigona, Mimoza dhe Fatimja me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test