Haxhi (Nimon) Nitaj - Bota Sot
Haxhi (Nimon) Nitaj

Perkujtime

E enjte, 24 tetor 2019

Haxhi (Nimon) Nitaj

Më: 14 janar 2019 Në ora: 00:10
Haxhi (Nimon) Nitaj

Sot, më 14.01.2019 e kujtojmë në 20 vjetorin e ndarjes.

Të kujtojmë të atillë çfarë ishe, i dashur , i afërt, njeri që sakrifikove gjithçka për neve.

Dhe nuk të harrojmë derisa të jemi gjallë.

Përjetë e kujtojmë: bashkëshortja Shkurta, djemtë Qaushi, Agushi dhe Hasani, vajzat Hava, Drita, Merita e Myrveti si dhe e tërë familja.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test