Edmond (Kamer) Elezaj - Bota Sot
Edmond (Kamer) Elezaj

Perkujtime

E enjte, 24 tetor 2019

Edmond (Kamer) Elezaj

Më: 14 janar 2019 Në ora: 00:12
Edmond (Kamer) Elezaj

Sot më 14.01.2019 u bënë 8 vite pa ty Edi.

Kaluan 8 vite por dhimbja për vdekjen tënde nuk do të shuhet kurrë. Vdekja e jote e hershme na tronditi të gjithëve,

S`ka fjalë as lot që e largojnë mallin për ty. Ti ike nga jeta por ne nuk të harrojmë në asnjë moment, ti ishe dhe do të mbetesh gjithmonë në zemrat tona.

Të kujtojnë me mall: Halla Gjylshahi djali Islami me nusen Fitoren, vajzat Vjollca, Belkizja, Shpresa, Albesa,  Agimja dhe mbarë familja Berisha nga Peja dhe Gjermania.

     

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test