Valdet Muriqi - Bota Sot
Valdet Muriqi

Perkujtime

E martë, 15 tetor 2019

Valdet Muriqi

Më: 19 janar 2019 Në ora: 00:08
Valdet Muriqi

I deshe engjëjt, por të tradhtuan, të ndanë nga ne, nuk të lanë të jetosh jetën që aq shumë e deshe.

Nuk ka fjalë që përshkruan dhimbjen e madhe që kemi për ty. Ishe dhe do të mbetesh i dashur për të gjithë ne. 

Sot të kujtojmë me mall dhe ngushëllojmë njëri-tjetrin se një ditë do të takohemi të gjithë në amshim.

Me mall: Vëllezërit: Skenderi dhe Xhevdeti (Leka New York), bashkëshortja Arbresha, djemtë Arbëri e Valdeti, motrat Hasimja e Ziza, nipi Visari, e Blendi  dhe mbarë familja e gjerë Muriqi.                     

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test