Gani Hoti - Bota Sot
Gani Hoti

Perkujtime

E martë, 15 tetor 2019

Gani Hoti

Më: 22 janar 2019 Në ora: 00:09
Gani Hoti

13 vite pa babanë dhe gjyshin tonë të dashur.

Në përvjetorin e trembëdhjetë të vdekjes tënde babush, të përkujtojnë djemtë Betimi, Liridoni me nusen Erletën, vajzat Ganimetja dhe Adelina, si dhe nipat Relanti dhe Reali dhe e gjithë familja Hoti nga Gjilani me mallin e pashuar për ty gjithë jetën.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test