Lulzim Kosumi – Luli - Bota Sot
Lulzim Kosumi – Luli

Perkujtime

E martë, 15 tetor 2019

Lulzim Kosumi – Luli

Më: 22 janar 2019 Në ora: 00:10
Lulzim Kosumi – Luli

Mungesa jote çdo ditë vjen e shtohet.

Ishe dhe do të mbetesh udhërrëfyesi ynë.

Të përkujtojnë me shumë mall: Babai Abazi, nëna Nazmija, motrat, Leonora dhe Lendita, vëllai Lavdimi,  djali i Leonores Dioni, vajza Valentina, Fita burri i Lindites, dhe vazja e Lendites Jona.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test