Brahim (Sadik) Zeka - Bota Sot
Brahim (Sadik) Zeka

Perkujtime

E martë, 15 tetor 2019

Brahim (Sadik) Zeka

Më: 22 janar 2019 Në ora: 00:11
Brahim (Sadik) Zeka

U bë 1 vite pa ty!

Nuk ka fjalë, lot as vajë që e shuan mallin për ty, Babi!

Vdekja të ndau nga jeta, por jo nga zemrat tona. Çdo ditë me krenari dëgjojmë fjalë dhe vepra të mira për ty.

Na le të varfër në shpirt,por edhe krenarë. Krenaria që patëm një Babë si ty, na e bën më të lehtë të pranojmë humbjen tënde.

Dashuria dhe bujaria që pate për familjen të bëjnë të pavdekshëm.

E përkujtojnë me mall: Bashkëshortja Shkurta,Vajzat; Armanda dhe Adelina, Djemtë: Arbnori dhe Zeqiri, Reja Liburna, Nipat dhe Mbesat si dhe gjithë farefisi i gjerë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test