Tafil (Rexhep) Tafilaj - Bota Sot
Tafil (Rexhep) Tafilaj

Perkujtime

E martë, 15 tetor 2019

Tafil (Rexhep) Tafilaj

Më: 22 janar 2019 Në ora: 00:12
Tafil (Rexhep) Tafilaj

Sot, më 22.01.2019 u bë një vit pa më të dashurin tonë.

Dikur jetonim me ty, e tani jetojmë me kujtime e tua, dhe shpresën që do të bashkohemi prapë në botën e amshueshme.

Të përkujton përherë me shumë mall: Shoku i juaj  Nezir Dabiqaj.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test