Ahmet (Ali) Osmani - Bota Sot
Ahmet (Ali) Osmani

Perkujtime

E martë, 15 tetor 2019

Ahmet (Ali) Osmani

Më: 24 janar 2019 Në ora: 00:02
Ahmet (Ali) Osmani

Sot më 24.1.2019 mbushen 20 vite Dhembje e Pikëllim, që kur të rrëmbeu vdekja tragjike, që të ndau nga fëmijët dhe bashkëshortja, që aq shumë i deshe.

E pa përballueshme qenka të shkruaj përkujtimin për ty, i dashur Babë, i dashuri Bashkëshort.

Si na ike nga gjiri ynë Familjar, kur ne kishim më së tepërmi nevojë për ty, duke na lënë përjetë të pikëlluar por, ne jemi krenar që kishim një Baba dhe një bashkëshort si ti. Në zemrat tona do të mbetesh gjithmonë i paharruar dhe i pazëvendësueshëm.

Të përkujtojmë Familja; Bashkëshortja Tabja, Djemt:  Haxhia, Mustafa dhe  vajza Lumja

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test