Sokol (Halil) Berisha - Quni - Bota Sot
Sokol (Halil) Berisha - Quni

Perkujtime

E shtunë, 19 tetor 2019

Sokol (Halil) Berisha - Quni

Më: 24 janar 2019 Në ora: 10:24

13 vite pa bashkëshortin babain tonë të dashur ike në kohën kur ne kishim nevojën tënde ma së shumti sepse ishim të vetmuar në gurbete por ne të kemi pranë për çdo gjë vetëm fizikisht s’të kemi pran gjithmonë do jesh në zemrat tona edhe nipi i vogël te shikon në foto Dionisi që ti s’arrite ta shohësh sepse te humbëm në kohën ma te mirë që ti të jetosh i pavdekshëm do jesh gjithmonë.

Të kujton bashkëshortja Mahija, djali Albioni, vajzat Alberina Albina dhe Ardita me familje Pejë – Kosovë dhe Bienne – Zvicër.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test