Rexhep (Hysen) Sopi - Bota Sot
Rexhep (Hysen) Sopi

Perkujtime

E premte, 19 prill 2019

Rexhep (Hysen) Sopi

Më: 26 janar 2019 Në ora: 00:16
Rexhep (Hysen) Sopi

Nuk ka fjalë që e përshkruan mungesën tënde. Kaloi një muaj pa ty dhe neve na duket sa një jetë e tërë.

I ftohti i dhjetorit na i ngriu edhe zemrat. Dhimbja shtohet çdo ditë e më shumë, kur e shohim se vendi ku rrije ka mbetur i zbrazët.  Do ta kemi vështirë të mësohemi me mungesën tënde, por do të mundohemi ta përmbushim zbrazëtinë me kujtimet e mira që na i le. Jemi krenar  që të patëm. Përherë do të mbetesh në zemrat tona.

Të përkujton me mall: Gruaja, vajza, djemtë, rejat, vëllezërit, motrat, nipat, mbesat dhe mbarë familja jote nga Gjilani, Prishtina, Dardana, Zvicra e Belgjika.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test