Hajrije Shala - Bota Sot
Hajrije Shala

Perkujtime

E premte, 19 prill 2019

Hajrije Shala

Më: 3 shkurt 2019 Në ora: 00:08
Hajrije Shala

Sot më 03. 02. 2019 u bënë 1 vit pa me të dashurën tonë.

Dhimbja nuk shprehet as me fjalë as me lot. Ajo është thellë në brendësinë e shpirtit tonë.Vdekja jote hapi një plagë të madhe tash e 1 vit në zemra tona, që koha nuk e shëron dot, mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë,  ndërsa kujtimi dhe malli do të jenë pjesë e jetës tonë.

E përkujtojnë vajza Gjyla me bashkëshortin Bekën, mbesat Fjoralba e Fatjona, nipat Flakroni e Fatjoni, si dhe gjithë familja Shala nga Loxha e Pejës.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test