Fedaije (Habit) Durmsihi - Bota Sot
Fedaije (Habit) Durmsihi

Perkujtime

E enjte, 17 tetor 2019

Fedaije (Habit) Durmsihi

Më: 7 shkurt 2019 Në ora: 00:28
Fedaije (Habit) Durmsihi

Ah moj motër  sa shumë e ndjej mungesën tënde, çdo ditë e më shumë po kam nevoj për këshillat e tua për fjalët dhe udhëzimet që vetëm ti ke ditë me i dhënë.

Kaluan 17 vite ti ende jeton në zemrat e jo vetëm familjarëve ,por edhe të rrethit dhe shoqëris  e që kjo gjë më bënë edhe më shumë krenare duke e parë se sa njëri me vlera ishe.

Koha nuk e shuan mallin, ajo e shton çdo ditë e më shumë. Tani jetoj me kujtimet e tua dhe shpresën se do të bashkohemi prapë në botën e Engjujve, sepse vetëm aty e ke vendin ti e dashur Motër.

Te kujton me shumë mall motra jote Liria

17 vite pa Ty

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test