Fedaije (Habit) Durmsihi - Bota Sot
Fedaije (Habit) Durmsihi

Perkujtime

E enjte, 24 tetor 2019

Fedaije (Habit) Durmsihi

Më: 7 shkurt 2019 Në ora: 00:31
Fedaije (Habit) Durmsihi

E dashur motra ime kanë kaluar disa vite pa ty. 

Sa shumë më ka marrë malli për ty Dadia ime, të kisha pasur mundësi vetëm edhe një herë me të taku dhe me të tregu se sa shumë ka ndryshuar jeta ime,sidomos tash me ardhjen në jetë të mbesës tënde Kleas që unë çdo herë i foli për ty dhe i tregoj se sa shume kemi qene  dhe je e rëndësishme për mua.

Jam rrit me këshillat  e tua dhe vazhdoj ti respektoj ato dhe mundohem të ndjek  gjithmonë hapat e tu. Të kujton me mall Motra Luljeta me bashkëshortin Kastriotin dhe vajzën Klean

17 vite pa Ty

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test