Fedaije (Habit) Durmsihi - Bota Sot
Fedaije (Habit) Durmsihi

Perkujtime

E diel, 20 tetor 2019

Fedaije (Habit) Durmsihi

Më: 7 shkurt 2019 Në ora: 00:34
Fedaije (Habit) Durmsihi

Edhe pse vitet kalojnë dhembja dhe malli vetëm sa shtohen për ty Dadi...për ne do të mbetesh gjithmonë gëzimi i parë i familjes ...deri sa zoti të  na bashkoj në përjetësi kujtimi për ty do të jetë i freskët...me mall të kujton axha Sabiti me djemtë Remi me Melin, Fexhi me Fetin, Fatoni si dhe nipat Redoni, Olisi, Klevisi dhe Erisi nga Zvicra  dhe Podujeva. 

17 vite pa Ty

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test