Nikoll (Frrok) Topalli - Bota Sot
Nikoll (Frrok) Topalli

Perkujtime

E diel, 20 tetor 2019

Nikoll (Frrok) Topalli

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 00:07
Nikoll (Frrok) Topalli

Sot më 11.02.2019 u bënë 4 vjet nga ndarja e më të dashurit tonë.

Vitet kalojnë e malli për Ty nuk shuhet kurrë.

Ishe dhe do të mbetesh i pa harruar në zemrat tona.

Të kujtojnë me mall dhe krenari: Bashkshortja Liza, Djemt, Vajzat, Rejat, Nipat dhe Mbesat. Pushofsh në paqe.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test