Sadik Metë Berisha - Bota Sot
Sadik Metë Berisha

Perkujtime

E enjte, 17 tetor 2019

Sadik Metë Berisha

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 00:11
Sadik Metë Berisha

Dhimbja nuk shprehet as me fjalë e as me lot ajo është thellë në brendësinë e shpirtit tonë. 
10 vite kaluan por neve po na duket sikurse dje na ike, andaj malli për ty Babë shumë ngadalë po na shuhet. 

Te kujtojmë me mall: Bashkëshortja, Djemtë, Vajza, Nipat dhe Mbesat. 

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test